Getting started with 7divs

7divs is a tool for creating and managing websites. It is easy to use and very fast. It is always responsive so it works on all devices such as computers, laptops, smartphones, tablets and smart watches. In this article, you'll learn how to get started.

You can try 7divs for free. You will immediately receive your login info to your e-mail and you can start creating. The 7divs is designed for everybody to work with. We're constantly improving it to make your website modern, user-friendly and successful on search engines.

After logging into the administration, change your password and upload your own profile picture. You will also find a button to view your website. Right next to it is the center of notifications and the log out button.

  

Change your password by clicking Admin section:

Uživatelské prvky v 7divs

 

 

Nastavte si vzhled webuSet your website appearance

Choose a color scheme and upload your logo. You can also add a favicon. You can choose tiles, thumbnails and buttons shapes. With these options, your site will look exactly the way you want. These settings can be changed at any time, for example, when you update a company logo or you just want something fresh.

How to set your website appearance

 

 

Nastavte domovskou stránku svého webuTune your homepage

Domovská stránka je to, co lidé uvidí, pokud přímo zadají adresu vašeho webu. Můžete si vybrat úvodní obrázky, ale použít třeba jen jeden. Do úvodního snímku můžete přidat svůj slogan, výzvu k akci nebo popsat, o čem vaše stránky jsou. Samozřejmostí jsou 3 úrovně textu. Navíc můžete přidat akční tlačítka, která uživatele dovedou přesně tam, kam chtěli. Upravit můžete také obsah na stránce a přidat navigační dlaždice, kterými podpoříte hlavní oblasti svého webu.

Jak spravovat domovskou stránku

 

 

Vytvořte si stránky na webuCreate the pages of your website

Obsah stránek je na vašem webu to nejdůležitejší. Díky jednoduchému editoru je můžete snadno přidávat i upravovat. Naleznete všechny potřebné funkce a zvládne to opravdu každý. U stránek můžete nastavit také meta titulek a popisek pro vyhledávače i uživatele. Pokud jej nevytvoříte, systém jej doplní za vás. Na stránkách máte k dispozici několik sekcí a celé uspořádání je navrženo tak, abyste mohli stránku navrhnout libovolně.

Jak spravovat stránky na webu

 

 

Sestavte menu svého webuSet your website's menu

Z vytvořených stránek si můžete vybrat ty, které chcete umístit do menu svých webových stránek. Můžete tvořit také rozbalovací menu 2. úrovně. Podle množství obsahu, které na webu potřebujete, můžete také tvořit různé menu pro různé jazykové varianty svého webu. Jednoduše přetáhnete položky tam, kde je chcete mít.

Jak vytvořit a spravovat menu webu

 

 

Nastavte svůj webCustomize your settings

V sekci nastavení si pohodlně nastavíte prvky, které jsou společné pro celý web. Jako je třeba obsah patičky, nebo ikony vašich profilů na sociálních sítích. Můžete také jednoduše nastavit SEO parametry, které budou chytře doplňovat titulky tam, kde je nevytvoříte. Samozřejmostí je, že v nastavení vložíte scripty služeb, jako je Google Analytics. Od 1.5.2018 můžete také vkládat obsah sdělení v souladu s GDPR, které bude informovat uživatele u formulářů a newsletterů.

Jak spravovat nastavení webu

 

 

Přidejte na web formulářeCreate forms on your web

Na svých stránkách můžete kromě kontaktního formuláře v patiččce tvořit i vlastní formuláře, kterými zákazníci nejčastěji řeší objednávky nebo rezervace. Každý formulář může navíc mít přiřazený libovolný e-mail, takže poptávky obdrží právě ten, kdo je má na starosti. Všechny formuláře jsou automaticky chráněné proti spamu a v souladu s GDPR.

Jak spravovat formuláře na webu

 

 

Publikujte novinky a články na svém webuShare news and blog posts

Váš web umožňuje publikovat novinky a zobrazit je přímo na homepage webu. Navíc obsahuje funkci blogu, díky které můžete publikovat zajímavé články a řadit je do přehledných kategorií. Nejnovější články můžete také zobrazit na domovské stránce svého webu. Články pak můžete sdílet na sociálních sítích, web vám automaticky vygeneruje náhled včetně použitého obrázku.

Jak spravovat blog a novinky na webu

 

 

Zpět na návody